Пропонуємо вам фрагменти інтерв’ю директора «Ведомости» Бориса Кнеалієва. Публікації інтерв’ю передували вимогам редакційної колегії газети, публічно вираженого представником «1 с». У осколків, опублікованих D-Russia.ru, немає ніяких запитань інтерв’юерів, ми обмежилися уривки з відповідей Бориса Нуталієва.

“Значна частка ринку, в якій ми працюємо, зайнята іноземними колегами, в цьому сенсі наша робота була імпортозаміщення протягом багатьох років, і ми повинні конкурувати з найбільшими міжнародними корпораціями. До 2004 року аналітики не бачили «1 с» на ринку ERP взагалі, а до 2013 року ми виросли до 30,5% в грошах. Це на повністю відкритому ринку-санкції, анти-санкції і гасла про імпортозаміщення почалися в 2014. В цілому такі ситуації, коли вітчизняні технології стискає іноземні, не дуже сильно на високотехнологічний ринок. Програмне забезпечення “для імпорту” дуже просто-натискається кнопка, і ось це програмне забезпечення. Ніхто не вибере програму просто тому, що вона Російська-це необхідно, щоб вона була конкурентоспроможна на світовому рівні.

… Справжнім плюсом є слоган імпортозаміщення. «1 с» широко використовується майже у всіх великих організаціях, але перш ніж багато хто соромиться про це говорити і писати про нього. Якщо ми реалізували велику західну систему-то відразу прес-релізи, щасливі аудитори і консультанти “великого чотирьох”, і ми так і не сказали. Тепер необхідно врахувати імпортозаміщення, і це стало модним сказати “так, ми реалізували 1 с”.
«В даний час облік менше 1% ВВП. Але це затребувана зараз, тому що хороша Автоматизація – це спосіб підвищити ефективність роботи підприємства. Коли економіка знаходиться в складному середовищі, Автоматизація дуже актуальна. З іншого боку, підприємства починають знижувати витрати, «різати кістки», а просто самі підприємства стають меншими. Я більше не використовую термін “криза”, тому що він повинен пройти швидко, раціонально поглянути на поточну ситуацію в якості нової реальності.

«В реєстрі вітчизняного програмного забезпечення, а не організацій, а програмних продуктів. Якщо користь залишається тільки для компаній, що розробляють програми тиражування, наприклад, в декількох тисячах наших франчайзі виконавців економіка буде значно погіршитися, і вони працюють більш ніж 100 000 програмістів.

«З ряду причин було вирішено, що бюджетні інститути Москви повинні вести облік в одній базі даних. Освіти, культури, спорту, житлово-комунального господарства. Ми починали з навчальних закладів-їх багато і там було досить важке завдання по здійсненню Травнеого Указу Президента, який повинен був забезпечити дохід вчителя вище середнього в регіоні. У регіоні, як Москва, це завдання не з легких, є досить високі середні зарплати. Це завдання було вирішено, звичайно, не тільки за допомогою автоматизації, було також централізація шкіл, досить складний процес, і ряд інших заходів, але для того, щоб серйозно керувати всім цим, необхідно було централізації обліку в одній хмарі. Раніше в школах були різні бухгалтерські системи, хтось посилав звіти, хтось не посилав, хтось з помилками, з неточностей. І тепер Московське лідерство в реальному часі бачить, скільки конкретного вчителя потрапляє в певну школу, куди йдуть бюджетні кошти, від кого запитати

Цей проект також є цінним для нас, тому що досвід Москви зараз стає прикладом для інших регіонів. Керівництво Тюменської області, наприклад, особливо зацікавлена в автоматизі системи охорони здоров’я, вважаючи її необхідною для контролю ефективності витрат на лікарські засоби та інші статті в Інтернеті.

– … У нас є мережа з 350 навчальних центрів по всій країні. Вони вчили тільки дорослих, і тепер ми надихати їх вчити дітей, а також. До 7-го класу, діти дійсно розуміють, які алгоритми, на даний момент ви можете зловити їх інтерес і почати викладання. Це соціально важливо, це галузь, в якій Росія може реально відігравати важливу роль на світовому ринку, тому нам потрібно стільки, скільки це можливо працівникам. Я думаю, що наша країна повинна навчити його робітників як масово, як у Довоєнний період підготовку пілотів і парашутом.

Група дітей не менш вигідна, ніж Група бухгалтерів. У той же час, якщо діти добре навчаються один рік, тому вони прийдуть на наступний рік. Ми вчимо багато речей-Java, системне адміністрування, виконання проекту. Чи є платні батьки платять за дитину, щоб піти в басейн або грати музику? І ось перспективна професія. Для наших партнерів вона ефективна з економічної точки зору, вони вчать дорослих протягом дня, а діти-ввечері або в суботу. Ту ж матеріальну базу використовують, вам не потрібно купувати комп’ютери або орендувати додатковий простір. Вам просто потрібно знайти правильного вчителя, адже не всім дано добре працювати з дітьми.

Leave a Comment on Борис Кнеалієв: «я більше не користуюся терміном «криза» і більш раціональним є погляд на поточну ситуацію як нову реальність»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *