З винятками, Муніципалітети перебувають у великих економічних труднощів. Більше 40 муніципалітетів були визнали. Довгий і вузький хліб муніципалітету загрожує кінцем багатьох співробітників.

Мартті Корхоннен (ліворуч) член Ради директорів Асоціації муніципалітетів описує становище муніципалітетів як суворі. Ганна Таїо, виконавчий віце-президент Асоціації місцевих і регіональних влад, оцінюється в демократії, що економічне становище муніципалітетів є настільки слабким, що вони повинні бути об’єднані.

Однак уряд не на користь примусового возз’єднання. Муніципалітети заохочуються до возз’єднання. Korhonen також не бачить економічні проблеми вирішені шляхом об’єднання муніципалітетів.

Вартість спеціалізованої медичної допомоги, особливо для слабких муніципалітетів, дуже важко нести, почасти через зміни у віковій структурі.
“Групування муніципалітетів не допомагає, крім муніципалітетів, де раціональні сутності можуть бути запитані через сервісні структури. Це часто має сенс об’єднати рамні системи, якщо Муніципалітети поєднуються.

Вероніка Хонкасало, народний депутат, член лівого Альянсу, згадує, що уряд посилить зростання обласних центральних міст і провінційних центрів шляхом сприяння спільного стратегічного підходу між декількома муніципалітетами. посилення ефективних рішень громадського транспорту та гнучкі послуги для резидентів.

Додаткове фінансування заповнить розрив муніципального фінансування
Korhonen відкриває фінансове становище муніципалітетів протягом декількох століть. У комунальній економіці дефіцит прогнозується між 1 900 000 000 і 2 700 000 000.

– Якщо це зміниться на збільшення ставки податку, вона буде в середньому 2, 2% в 2023, а в невеликих муніципалітетах з менш ніж 6 000 жителів ставка тиску становить 5,5%. Тиск на збільшення становить більше 3% в муніципалітетах 187. Ситуація неспроможна, summasummasummasumma.

Він оцінює, що потреба у запозичень збільшиться на 9 600 000 000 до 2023, або 44%.

“Це призводить до негативного щорічного маржі муніципалітетів оцінками, збільшення в материковій частині Фінляндії більш ніж на половину, тобто до 152”, говорить корхоннен.

Негативне щорічне поле означає, що доходи муніципалітету, тобто податки, державні внески та операційний дохід, не є достатнім для покриття витрат. Вони збираються заповнити отвір з боргом.

Honkasalo нагадує, що уряд вирішив припинити скорочення в муніципальних акціях в кінці цього року. Як наслідок, загальна кількість внесків центральних державних муніципалітетів зросте до 1 100 000 000 євро порівняно з цим роком.

“Це додаткове фінансування принесе важке становище муніципалітетів”, говорить Honkasalo.

Сувора економічна ситуація, незважаючи на додаткове фінансування
Додаткове фінансування уряду ставить економічну ситуацію муніципалітетів, але не виключає економічних проблем. Korhonen зазначає, що урядова програма обіцяє компенсувати витрати на припинення угоди kiky, розподілу витрат і індексу збільшується в державних внесків більше, ніж 1 000 000 000.

“Це в розрахунок тиску, тобто враховується всередині. Таким надійним є розрахунок, говорить Корхоннен.

Обидва Korhonen і Honkasalo поспішають реформи соціальної служби.

“У довгостроковій перспективі важливо, щоб медичні та соціальні послуги перейшли до великих гравців, тобто провінцій, від муніципалітетів до муніципалітетів. Таким чином, регіон здатний реагувати більш широко і управляти послугами в умовах постійно зростаючої вартості тиску “, говорить Honkasalo.

“І рішення швидкого Несс має бути знайдено. Вартість спеціалізованої медичної допомоги стає занадто важким для слабких муніципалітетів, почасти через зміни у віковій структурі, “korhonen говорить.

Одним з рішень проблем комунального господарства є безсердечна модель, в якій не всі Муніципалітети будуть мати комплексні послуги.

“Певним чином, світло куннатан буде народитися, якщо рішення про здоров’я та соціальне обслуговування йде разом з метою і уряд провінції приходить разом з ним”, говорить Корхоннен.

Поглиблюється сегрегація між муніципалітетами і в межах муніципалітетів
Економіка та служби муніципалітетів знаходяться в самих різних ситуаціях. Побоювався, що сегрегація муніципалітетів буде продовжуватися і навіть поглибити. Згідно з Хонкасало, важливо відзначити, що диференціація муніципалітетів відбувається не тільки по всій країні по регіонах, а також, наприклад, у великих муніципалітетах.

“Наприклад, один прояв сегрегації, великі відмінності у вивченні школярів у відповідності з соціально-економічним фоном, є більш крутіші в Гельсінкі, ніж у всій Фінляндії на регіональному рівні”, говорить Honkasalo.

За словами Корточа, дебати з сегрегації розширюється, і необхідно розширювати як вік населення і зменшується народжуваність.

“Грунтуючись на прогнозах населення, ми в новій ситуації швидше, ніж очікувалося.

Відповідно до Korhose, опозиція, звичайно, також використовувати труднощі муніципалітетів у своїй власній риторики, повністю забувши, що вони створили проблеми.

Honkasalo також зазначає, що попередній уряд був на лінії різання.

“Попередній уряд скоротити заощадження від допомоги у відпустку kiky за рахунок скорочення акцій муніципального уряду.