Олег Мансуров, керівник конкурсу «цифровий прорив», взяв участь у VII Всеросійському форумі регіональної інформації проф. 2019, який відбувся 12-13 вересня у Бєлгороді.

ПРОФ-це щорічно проводиться з 2013. Її Головна мета – створення інноваційних рішень та ефективної практики в ІТ-індустрії, спрямованих на усвідомлення цілей регіональної інформатизації та економічного розвитку. На форумі традиційно беруть участь представники обласних і федеральних органів влади.
Олег Мансуров виступив у розділі «рамки для цифрової економіки», модератором якого виступив Олексій Капржак, заступник генерального директора Росії – країна можливостей. Олег поділився результатами змагання віч-на-віч у конкурсі, який проходив з 8 червня по 28 липня у 40 містах країни, а також розповів, як конкуренція сприяє розвитку регіонів.
Спікер підкреслив, що значення льн-проектів «Росія є країною можливостей» і, зокрема, цифровим проривного конкурсу, для російських регіонів. Він говорив про цифрові рішення, представлені учасниками п’яти основних напрямків-охорони здоров’я, освіти і науки, державного управління, комунальних та міських середовищ, транспорту і логістики, які сприяють розвитку національних проектів в цифровій економіці. Олег Мансуров відзначив, що завдання для учасників були розроблені у тісній співпраці з регіональними спеціалізованими агентствами і базувались на проблемах, які притаманні кожному регіону.

“All-російський форум” проф-IT “призначений в першу чергу для представників обласних державних органів, які несуть відповідальність за розвиток ІТ-сфери в суб’єктів Російської Федерації. Багато в чому цілі цифрового прориву змагання відповідають цілям форуму, тому для нас велика честь взяти участь у такій глобальній події IT-ринку… Наше основне завдання – забезпечити персонал для регіональних завдань та розвиток цифрової економіки в регіонах. «Цифровий прорив є абсолютно прозорим і відкритим для всіх професіоналів незалежно від їх віку, професій і місця проживання», прокоментував Олег Мансуров, керівник Digital прорив конкурсу.

Фінал цифрового прориву змагання пройде на Казанському Expo з 27 по 29 вересня. Захід стане найбільшим хакатоном в Європі-в той же час за 48 годин на сайті працюватиме близько 3000 фахівців з програмування, дизайну і управління.

ПРОФ-це Всеросійський Щорічний форум, який проводиться з 2013 р. електронним державним експертним центром за підтримки адміністрації Президента РФ.

Її метою є створення інновацій, рішень та ефективної практики в ІТ-індустрії, які мають практичне значення для реалізації завдань регіональної інформатизації та розвитку галузей. ПРОФ-це перша в Росії платформа, яка поєднує в собі найкращі практики та знання в області регіональної та муніципальної інформації.

У форумі беруть участь керівники ІТ відділів усіх суб’єктів Російської Федерації, представники Адміністрації Президента Російської Федерації та федеральні органи влади.

Проф-він проводиться щороку в новому регіоні. На форумі відвідали делегації з 85 областей країни всього за шість років. У цей період на конкурс було подано 829 обласних та муніципальних інформаційних проектів, а також 51 регіони виграли проф.

Leave a Comment on Керівник Digital-прориву конкурсу взяв участь у форумі «проф. 2019»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *