Збільшення заробітної плати збільшується і купівельна спроможність зростає, але інфляція також збільшується, говорить недавня зарплата налаштування звіту моніторингу доходів і витрат на розробку Ради, опублікованій сьогодні.

У цьому році купівельна спроможність зросте на 2,4 відсотка. Наступного року збільшення купівельної спроможності сповільниться незначно, наприклад, через збільшення внесків соціального забезпечення працівників. Вони будуть успадковані від угоди kiky і триватиме до наступного року.

Поліпшення зайнятості підвищить збільшення заробітної плати та купівельної спроможності в цьому році. Загальна заробітна плата збільшиться на 3,8% в цьому році і в наступному році, але зростання буде трохи сповільниться в 2021. Оскільки зростання зайнятості сповільнюється, її важливість для зростання купівельної спроможності буде значно знижена в порівнянні з 2017 і 2018.

У минулому році, номінальна вартість робочої групи Фінляндії збільшилася на 1,6 відсотка, в порівнянні з 1,9 відсотка в районі євро. В результаті, конкурентоспроможність Фінляндії коштує трохи покращився.

Комісія прогнозує збільшення компенсації для співробітників Фінляндії в середньому на одного співробітника між 2018 і 2020 до 2,5%, що трохи вище середнього площі євро.