30 000 завдання на основі рішення до наступної серпня. Уряд на чолі з прем’єр-міністром Antti Rinne (SD.) знайде свою позицію ще багато разів. Підхід на основі рішення означає, що уряд повинен мати можливість продемонструвати, що його дії призводять до створення 30 000 робочих місць.

І ось приходить те, що робить ситуацію токсичним для уряду. При оцінці впливу на зайнятість своїх дій, це робиться принаймні через проблемну бухгалтерську основу.

“На практиці, вважається, що якщо податки знижуються або соціального забезпечення знижується, люди будуть більш схильні йти на роботу, коли ви повинні платити менше податків або мають менше соціального забезпечення. Саме відправною точкою є те, як розраховує Міністерство фінансів»,-каже Патріціо Ліайа, головний економіст фінської Конфедерації працівників (STTK).

“Методи базової економіки досить неадекватні.”
Закон вважає, що одним з основних недоліків є те, що розрахунок рамки наближається до впливу зайнятості виключно через пропозицію. В інших місцях, він думає, що люди будуть працювати, навіть не питаючи, якщо вони доступні.

«Це просто не визнає роль попиту. Тоді це легко прийти до висновку, що ми повинні скоротити соціальне забезпечення, “Lainà описує.
Ще одним великим недоліком моделі обчислень є те, що на додаток до фінансових стимулів, це не займе багато уваги інших заходів. Наприклад, податкові скорочень, як очікується, збільшення зайнятості, але відповідно до Lainà, в багатьох дослідженнях, їх вплив було виявлено, були різні.

– У емпіричних дослідженнях, податкові скорочень знайшли, один за одним, що вони мають мало позитивних наслідків для зайнятості.

Тим не менш, було відомо, що зниження податків і скорочень в соціальній безпеці буде автоматично приведе до кращої зайнятості. Це, у свою чергу, позбавило демократично обраних органів влади.

“Це здається божевільним про політику, яка може бути переслідуваний. Вона має зовнішній політиці досить багато для Міністерства фінансів. Там чиновники вирішують, чи слід розраховувати або принести трудовий ефект, говорить Lainà.

Замість політики, підрахунок гри
Lainà сміється, що вступ уряду перетворив політику зайнятості в розрахунок гри. Наприклад, катер для активної моделі, яка була добре експлуатований на рубежі року, спочатку було оцінено для створення між 5 000 і 12 000 робочих місць. Ця оцінка значною мірою заснована на людей, які працюють, коли вони вирізані.

Аналогічним чином, дебати про альтернативні бюджети для опозиції призвели до суперечок про те, чий бюджет принесе більшість робочих місць на основі графіків економістів. Тому що коаліція найбільше розрізається, вона стала переможцем.

Lainà зазначає, що зайнятість дискусії фокусується на панування економістів. У той же час, він також показує потужність Міністерства фінансів, коли розрахунок рамки для використання було вирішено. Він вважає, що деякі з кадрів, що сподобалися з двох різних причин.

“Добре відомо, що вона виробляє політику, яка вигідно з власної точки зору. Це одна.

“Другий просто, що методи базової економіки досить неадекватні. Як дослідники, багато людей хочуть зробити якісь розрахунки, ніж визнати більш чесно, що вони не в змозі сказати так багато про це. Тоді ми зробимо це з Keke це на пропозицію.

Є й інші способи
Відповідно до закону існують інші способи зниження впливу на зайнятість. Наприклад, він сам підрахував, наскільки можна було б використовувати з субсидіями заробітної плати. Підвищення заробітної плати субсидій на північний рівень, тобто в три рази, буде негайно принести 36 000 нових робочих місць, а потім вплив зайнятості буде рости близько 44 000, Lainà впала.

Проте такі розрахунки не дійсні для так званої базової основи обчислення економіки.

“Основною проблемою є лише основні економічні обгрунтування того, як економічні стимули змінюються і обчислити вплив на зайнятість.

«У заробітній платі фінансові стимули не сильно змінюються, це змінює попит на роботу, тобто скільки попит на зміни в роботі. Це буде, звичайно, зміни в позитивному напрямку, коли субсидії на заробітну плату надаються “Lainà описує.

Для того, щоб здійснити різні розрахунки впливу на зайнятість, основне припущення про поточну модель слід відмовитися.

«Це означає, що цей базовий економічний аналіз фінансових стимулів повинен бути відкинутий.

Заплутаний суп
Уряд має справу з досить безлад. Він заявив, що соціальне забезпечення не буде скорочувати і, в той же час, було сказано, що уряд дії повинні привести до створення робочих місць. І ці робочі місця, з іншого боку, створюються на основі розрахунків, де це скорочення, які мають найбільший вплив на зайнятість.