Конкурс програмістів в фіналі ACM ICPC, Чемпіонат світу серед студентських команд, в яких російські університети минулого тижня взяли найбільш призи, в тому числі перший, є, відверто кажучи, не футбол. Сенс Мессі працювати з м’ячем до чужої мети ясно всім, незалежно від рівня початкової підготовки, і що відбувається в програмістів під час конкурсу-перейти до точки.

Схожість в одному: це також спорт, і тут теж відбувається порівнянна сила пристрасті. Коли університет Санкт-Петербурга в останній момент обійшов Шанхай людей і взяв абсолютний примат, сидячи поруч зі мною американський, схожий на бородатий Шелдон Купер з “Теорія Великого вибуху”, прикро закричав і змінив позу, яка була бурхливою відображення емоцій. І я аплодував (було б краще сказати “побили мої руки”, але Показати запізнілий стриманість) з набагато більше полювання, ніж я на стадіоні, коли Спартак оцінка.

Але що останній момент, і ось як це все виглядає протягом п’яти годин конкуренції.
Великий номер розрахований на спортивні окуляри, або дуже великий конференц-зал. Таблиці в рядках, на них комп’ютери, по одній команді. У колективі троє людей.

На столах представлені таблички з іменами університетів. Є повітряні кулі над столами. Між рядами в білих футболках є маршалів, які слідують порядку в залі, і навіть кореспондентів icpcnews.com (конкурс новин сайту, на чолі з IBM, спонсор і Організатор ICPC). Вони можуть бути тут, журналісти дозволили ближче до команд на короткий час, і тільки супроводжується маршалом.

На столах-колективах університетів налічується 128 з них. Конкуруючі уважно стежать як щось навіть ніяково. Супутня важка робота мислення занурення в себе є інтимним справою, а не для аутсайдерів.

Leave a Comment on Після перемоги: чому російські студенти найкраще підходять у світі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *