2010s закінчиться трохи більше місяця. Патріціо Lainà, головний економіст STTK, підрахували кількість компаній, що підтримуються в цьому десятилітті через різні платіжні засоби та податкові скорочення. Результат запаморочливий: за десятиліття, компанії скористалися в цілому стільки, скільки EUR 22 000 000 000, які вони також змогли виключати у вигляді прибутку, Lainá представляє свої розрахунки на STTK блог.

Сума складається з зниження податку на корпорації, отриманих компаніями, амортизація True Love Кела платежу, продовження робочого часу і скорочення соціальних страхових внесків, що призвели до угоди про конкурентоспроможність.

Корпоративний податок був скорочений у цьому десятилітті з 26% до 20%. Загальне скорочення податку на корпорації в шести процентних точках послаблює державні фінанси і підвищує продуктивність компаній на 1 200 000 000 євро на рік, відповідно до Lainà.

True Love Кела плата для роботодавців була скасована в 2010. Приватні роботодавці отримують вигоду з законопроекту уряду 695 000 000 євро, або приблизно 700 000 000 євро на рік.

Lainá раніше підрахували, що знижки, викликані пакту конкурентоспроможності соціальних страхових внесків роботодавців будуть отримувати вигоду компанії приблизно в 1 900 000 000 євро на рік з 2019 року. Як витратне ефект для збільшення 24-годинного збільшення річного робочого часу, роботодавці знизилися на 1,4 відсотка від суми заробітної плати. Це означає, що перевага становить близько 1 000 000 000 євро на рік для бізнесу.

У цьому році компанії виграють від €4 800 000 000 до кінця минулого десятиліття “, говорить Lainá.

“В економічному плані, десятиліття компаній була успішною, особливо якщо порівняти його з тим, що реальні доходи співробітників не збільшилися практично в десятиліття”, Lainá укладає.

Головний економіст СТТК надихнув його розрахунок, опублікований головним магазином Стюард Петрі Partasen у жовтні, згідно з яким половина додаткового державного боргу, взятого після 2010, було дано компаніям.

Відповідно до Патріціо Lainá, здається, що компанії були субсидіовані саме тоді, коли вони пішли добре в будь-якому випадку.

«Крім того, попередні субсидії ніколи не були скасовані, але субсидії компаній були додані над попередніми. Підтримка компаній була б краще виправданою в ранні роки десятиліття, коли прибуток підприємств впав, але після цього, підтримка була б коштувати скорочення, “він пише.