Прогноз населення, опублікований в понеділок піднімає природне питання про те, що викликало втрату дитини. Воно розглядався політиками та експертами.

Існує не одна відповідь, але вона може бути знайдена в поєднанні низького освітнього досягнення, підвищена нестабільність в робочому житті, падіння реального значення інтересів сімейної політики і цінностей, що відрізняються від попередніх поколінь. Тепер ми хочемо дотримуватися звичного способу життя.

Університет Турку НЕФЕР проекту розглядає причини несподіваного падіння народжуваності в північних країнах. Директор проекту, дослідник академії Маріка Джаловаара, пише про блозі NECOR новий вид соціальної нерівності, особливо у зв’язку з бездітним. У минулому, безпліддя було більш поширеним явищем в північних країнах для висококваліфікованих жінок, але тепер тільки частка менш освічених бездітних людей збільшилася.

Навчений, не вагаючись, через свою кар’єру
“Всупереч поширеній думці, найбільш поширеною бездітної жінкою в Фінляндії не є високоосвіченою жінкою, яка вагається про дітей на кар’єру. У Фінляндії, відповідність оплачувану роботу і доступ до дітей, здається, дуже високо освічені, і найбільш часто низько кваліфікованих людей, які припуск на низькому ринку праці статус залишилося бути бездітним, тобто, джаловенара сказав.

За його словами, соціальна нерівність стає все більш проникаючою: перешкоди для сімейного формування Нагромаджуючі для менш освічених чоловіків і жінок.

Безпліддя серед жінок у віці 35 – 39 років у початковій освіті поодинці виявилося різке зростання 2009. У той же час, безпліддя серед жінок того ж віку, які отримали вищої освіти, відмовився. З 2014, теж трохи зросла.

Грунтуючись на дослідженнях проекту, більшість з тих, хто був бездітним ніколи не жили з чоловіком або мають короткі співжиття за ними.

Такі відносини історій є спільними серед небагатьох освічених, а економічні і соціальні ресурси, Федеральна динаміка і доступ до дітей йдуть рука об руку, з сильним впливом один на одного, “Джаловенара пише.

Що ж тоді може зробити соціальна політика? Існує мало безпліддя з біологічних причин або за відсутність романтики.

Фрагментовані партнерські відносини та зайнятість
Але є речі, які можуть впливати.

Джаловауара дуже пише в процесі формування сім’ї, чи буде сильна відданість і впевненість у завтрашньому дні.

“Згідно з нашими дослідженнями, робота, зокрема, дуже тісно пов’язана з усіма стадіями формування сім’ї: шлюб і шлюб, їх постійність і доступ до дітей. Наприклад, чоловіки, які були безробітними довше рідко рідко рухаються разом з подружжям і одружуються ще рідше, і безробітні в союзі з високим ризиком розлучення. Кінцевим результатом є те, що навряд чи є діти. У жінок з’єднання аналогічні. Для високоосвічених чоловіків і жінок, як кар’єра і профспілки є більш стабільними і разом підтримують споживання дітей “.

Традиційна сімейна політика включає допомогу по догляду за дитиною, відпустку в сім’ї та день, але відповідно до досліджень Турку, їх недостатньо, але соціальна політика, яка впливає на возз’єднання сім’ї, має розглядатися ширше. У нинішній ситуації в північних країнах, формування сім’ї є менш імовірно, щоб натрапити на людей, які потребують роботи і зайняті роботою, але навіть частіше фрагментів або зниклих без вести партнерство і кар’єра.

До нього дотримано звичного способу життя.
Сім’я барометр населення Союзу запитав, чому діти не здаються актуальними.

Для чоловіків і жінок у віці 20-39 років, найбільш поширеною причиною є бажання робити речі, що вас цікавлять. Для чоловіків Другою причиною є відсутність підходящого партнера, прагнення жінок просуватися в кар’єрі. По-третє, обидва мають бажання дотримуватися нинішнього способу життя. Непевність власної робочої ситуації також висока з міркувань.

Економічна невизначеність
Політики розповідають про проблеми традиційної сімейної політики. Конгресмен Піа Лохікоскі (ліворуч) перераховує, як причини зниження реальної цінності дитячої вигоди, висока ціна житла і нерівномірний розподіл сімейної відпустки.
Коефіцієнт їх обслуговування суттєво погіршується
Низький рівень народжуваності питання, коли ви вважаєте, фінансування добробуту держави в майбутньому. Якщо прогноз населення стає реальністю, падіння чисельності літнього населення не почне впливати до 20-х років.

«До того ж очікується різке зростання співвідношення старої вікової залежності: іншими словами, співвідношення між виходом на пенсію та робочими віковими номерами постійно змінюється в менш сприятливий бік», – пише Джаакко Кіандер, директор фінського центру пенсій.

“На початку цього століття співвідношення старої вікової залежності у Фінляндії було ще лише 25%, тобто 25 за 100 робочих років. Відповідно до нового прогнозу населення, ця цифра буде зростати близько 70% до 2085. “