У Фінляндії побутові заощадження впали, але заборгованість зросла. У Швеції заборгованість ще вища, але коефіцієнт економії також вищий, ніж у Фінляндії.

Євростат опублікував дані про заощадження та передачі з країн Європи та деяких інших країн ЄС, а також домогосподарства в Норвегії та Ісландії, в середу.

У середньому, коефіцієнт економії в районі євро впав з трохи менше 13% до майже 12% між 2006 і 2017. У Фінляндії коефіцієнт економії впав приблизно з 7% до 6%.

У Фінляндії розвиток пішов у зворотному напрямку до того, що в інших Північних країнах. У цих, темпи економії домогосподарств зросли. Однак в Ісландії банківська криза їла заощадження і не було останніх статистичних даних з останніх років. Економія в Німеччині також зросла.

У Швеції коефіцієнт економії зріс з 10% до майже 18%. У Німеччині теж економія трохи зросла з більш ніж 16% до 17%.

Це середній рівень економії для домогосподарств. У Євростат статистичні дані, збереження та передача даних розраховуються у зв’язку з одноразовим доходом домогосподарств.

Швеція була заборгованістю в швидкі темпи
У Фінляндії побутові зобов’язання по відношенню до одноразового доходу перевищили площу євро в середньому в 2006. У той же час, наш борг був більш помірним, ніж інші країни євро.

Домогосподарства в районі євро мали відношення боргів до доходів 91% і Фінляндії близько 93% в 2006. У 2017, заборгованість домогосподарств у Фінляндії склала 116 відсотка, в порівнянні з 94 відсотка в середньому в районі євро.

У Швеції домогосподарства стали більш заборгованістю в середньому, при цьому побутові заборгованість на 163%. У 2006 було 127%.

У Німеччині, з іншого боку, заборгованість домогосподарств впала з трохи менше 96% до 83% в той же період.

У Данії найбільш боргові домогосподарства
Більшість боргів, щоб бути домогосподарства в районі євро в Данії та Нідерландах. Частково через домовленості про іпотеку.

У Данії заборгованість домогосподарств близька до 240 відсотка. Звісно, передача передач впала. Те ж саме відбулося в Нідерландах, де передача складає 201%. У Норвегії, однак, заборгованість домогосподарств зросла майже до 200%, але в минулому передача була високою.

Люксембурзька зберегли найбільше в зоні євро. Коефіцієнт економії для домогосподарств становить 22%.

Економічний буфер також був накопичений для шведських, голландських, мальтійських і німецьких домогосподарств. Всі вони мають коефіцієнт економії від 15 до 18%.

Темпи економії Болгарів негативні, що означає, що доходи домогосподарств недостатньо для поточних витрат.

Немає актуальної статистичної інформації про рівень економії або заборгованості в Греції.