За їх словами, Швеція була кращою, ніж Фінляндія і інші країни контролю з часів міжнародної фінансової кризи, яка вибухнула в 2008, тому що необхідні структурні реформи були проведені в строк. У засобах масової інформації, їх розповіді про хороших тенденцій зайнятості Швеції були слухали з чутливою вухо і їх точність не потрудився перевірити зайнятості статистику.

Редакція великих газет відразу ж стала захопленим про проникливий аналіз “економічних мудрих людей” і підтримав ліки, які вони призначили, щоб врятувати фінській економіці. У той же час, вони закликали політиків, щоб скопіювати успіх шведської економіки в напруженому через затоку до Фінляндії.

На додаток до громадської думки опитування, що є правильним спираючись редакційні редактори, швидкого економічного та трудового зростання Швеції також повідомлялося в кішки-розмірів букв на сторінках новин. У деяких випадках, Швеція була охарактеризована як економічне диво і в той же час було дано зрозуміти, що робоча лінія призвела до поліпшення рівня життя шведів менш ніж за десятиліття в порівнянні з фіни на цілих п’ятий.

Сусідні Етанакудес
Однак, у світлі статистики, історія швидкого зростання зайнятості та життєвого рівня, створеного за допомогою робочих реформ,-це казка. Це правда, що загальна Національна продукція розробила краще в Швеції, ніж у Фінляндії. У Швеції, однак, населення зросло так швидко, що новий розподіл не був створений. Наприкінці правління буржуазного Союзу, Національний продукт Швеції на душу населення був насправді нижче, ніж коли він почав вісім років тому.

У той же період Фінська економіка розвинулася ще гірше, ніж Швеція. Падіння Фінляндії з темпів Швеції було пов’язано з тим, що уряд на чолі з Йркі Катайнен вбили починаючим зростанням, починаючи з 2013, щоб зменшити зусилля жорсткість пояса в 2013 в розпал міжнародного спаду. У Швеції, незважаючи на слабкий експортний попит, зростання продовжувалося на основі внутрішнього попиту, який випадково підтвердив належним чином приурочене скорочення податків.

Протягом десятиліть, що передували фінансовій кризі, Фінська і Шведська економіка зросла на 2-3 відсотки на рік. З тих пір продуктивність праці має застій в обох країнах і економічне зростання було повільним або повністю заклані.

Пару років тому, економісти в центральному профспілці (LO) підрахували, що Національний продукт Швеції на душу населення було б 9 000 євро вище, якщо продуктивність збільшилася так швидко між 2007 і 2014, як і в попередні десятиліття.

Оскільки фінансова криза, Фінська і Шведська економіка розвивалися так погано, що це десятиліття втрачених можливостей. Незважаючи на бідне розвиток обох країн, Швеція може бути названа переможцем економічного насіння між сусідами на дефіцитних полях.

Золота медаль піде до Швеції, тому що Національний продукт західного сусіда на душу населення збільшилася пару років тому до дофінансової кризи. У Фінляндії доглибинний рівень економічного занурення у виробництво залишається недосяжним, незважаючи на порівняно стрімке економічне зростання останніх років.

Нереалізованими обіцянками
У Швеції робоча лінія, побудована на поліпшенні стимулів до роботи, була випробувано під час буржуазного Альянсу в 2006 – 2014 роках. Його твердий ядро було відрахування в прибутковий податок, скорочення щоденного резерву на безробіття і медичне страхування і скорочення тривалості щоденних припуск і затягування умов для їх отримання. Метою робочої лінії було прискорити економічне та трудове зростання та зменшити нерівність у доходах.

Однак під час восьмирічного царювання буржуазного Альянсу безробіття не зменшився, а рівень зайнятості не підвищів. В результаті слабких подій продуктивності, не було виділення необхідних для поліпшення загального рівня життя, але торт народного господарства було переділено на користь wealthiesby за допомогою податкових скорочень на користь людей з хорошим доходом і купівельна спроможність для низьких доходів скорочення соціального захисту.

Послуги з низьким вмістом кисню
Уряди прем’єр-міністра України Фредріна Рейнфельдт скоротили оподаткування заробленого доходу з безперервним введенням. Уряд сказав, що зниження податків, як це було, найкращі ліки для всіх проблем в економіці, як в підйому і в спад. У той же час, податкові скорочення були найбільш жорсткими і дорогими буржуазного Альянсу в невдалої боротьби з безробіттям.

– Однак, практично немає доказів того, що податкові скорочення позитивно позначилося на ефективності зайнятості. Скорочення податків є найдорожчим і неефективним способом підвищення зайнятості, за оцінками головного економіста Lo Ола Петтерссон.